השירותים שלנו

אנו בחברת “דעת פיננסים” מאמינים ששירות מצוין הוא שירות נרחב, המספק פתרונות ומענה לכלל צרכי הלקוח בשדה הפיננסי. הניסיון העשיר של חברתנו בענף הכלכלה, הניהול והבנקאות, לצד הון אנושי איכותי ומקצועי, מאפשרים לנו להעמיד לרשותכם מבחר שירותי ייעוץ פיננסי המתאימים הן לאלה הזקוקים לפתרונות עסקיים באופן חד פעמי והן לגופים עסקיים הזקוקים לייעוץ פיננסי ארוך טווח לשם התייעלות ופריצת דרך עסקית. אנו מלווים את הלקוח משלב ניתוח , הגדרת יעדים, בניית תוכנית עסקית ועד ליישום מלא, וכל זאת תוך מחויבות לתוצאות. מגוון השירותים הפיננסיים שלנו כולל:

pic_1

שירותי לייעוץ עסקי וכלכלי

“דעת פיננסים” מעמידה לרשותכם שירותי ייעוץ כלכלי על בסיס ניסיון עשיר וידע נצבר של שנים רבות המגיע מפעילות שטח רבה בתחומים רבים. שירותי הייעוץ כוללים בחינה כלכלית מדוקדקת של פרויקטים, ובכלל זה מידת ההיתכנות וכדאיות ההשקעה. מניסיוננו אנו יודעים כי הערכת שווי העסק ואת הפוטנציאל שלו בשוק יכולה להפחית במידה משמעותית את הסיכון לביצוע טעויות אסטרטגיות. אנו מעניקים הכוונה לפיתוח ופריצת דרך עסקית בהתאם למבנה העסק ומצבו, וכן, כתיבת תוכנית עסקית מנצחת למקסום רווחים והצלחה.

pic_8

סיוע בגיוס כספים ותפירת פתרונות מימון

לרשותכם שירותים מקצועיים לסיוע בגיוס כספים והתאמת פתרונות מימון, על בסיס ידע נרחב וניסיון רב בשנים בתחום הכלכלה והפיננסים. שירותים אלו ניתנים תוך שימת דגש על בחינת צרכי המימון של החברה, מבנה ההון שלה, ניהול הסיכונים וחלוקת המימון לטווח הקצר והארוך, ובחינת תזרים המזומנים וכושר ההחזר של החברה.

“דעת פיננסים” מספקת שירותים אלו, תוך היכרות מעמיקה ומערכות יחסים יציבות עם מקורות כספיים שונים, בהם המערכת המוסדית, בכללה קרנות ומסלולי התמיכה של המדינה, חברות ביטוח וחברות מימון חוץ בנקאיות, המערכת הבנקאית ומוסדות פיננסיים, וקהל משקיעים רחב.

pic_7

שירותי ניהול פיננסי וניהול כלכלי

צוות המומחים של “דעת פיננסים” שמח להעמיד לרשותכם שירותי ניהול פיננסי וניהול כלכלי שוטפים, על בסיס מיומנויות מוכחות וידע נרחב של שנים רבות. שירותים אלו כוללים שירותי ניהול כספים, בניית תמחיר לחברה בהתאם לחתך החברה, המוצרים או הלקוחות, הפקת דוחות תקופתיים ומדדים שונים, וכן, השמת עובדים בתחום הפיננסי, בהם מנהלי כספים, חשבים וכלכלנים מקצועיים ובאיכות גבוהה.

pic_5

שירותי ייעוץ עסקי למיזוגים ורכישות

תחום המיזוגים והרכישות דורש מומחיות, ניסיון וקפדנות, אותם שמחה “דעת פיננסים” להעמיד לרשותכם, תוך מתן שירותי ייעוץ מיוחדים למטרות אלו.

שירותים אלו כוללים סיוע באיתור החברה הנרכשת או הקולטת, בהתאם להגדרות היעד של החברה, הכנת תוכניתמטריציונית לליווי התהליך על היבטיו השונים בארגון, בכלל זה הפן העסקי, התפעולי, המימוני, האנושי והתקשורתי. כמו כן, ליווי התהליך כולל סיוע בבניית מבנה העסקה, בגיוס ומציאת פתרונות מימון וכן, בגיוס פרויקטורים לתהליך או חלקו, בהתאם לצרכי החברה ומידתם.

pic_6

הבראת חברות המצויות בקשיים

  • חברות רבות נקלעות לקשיים כלכליים המסכנים את המשך פעילותן אם בשל מצב שוק משתנה, ניהול כושל של העסק או שילוב של שני הגורמים יחדיו. חברת דעת פיננסים הינה בעלת ניסיון מוכח של הבראת חברות שנקלעו לקשיים. פעילותנו כוללת אבחון ואנליזה, ייעוץ וליווי החברה עד ליישומה של תכנית שיקום החברה בדרך לצמיחה:
  • תהליך ההבראה מתחיל באיתור הבעיה שמובילה לכשל: במסגרת האבחון נבחנים הדוחות הכספיים, מקורות ההפסד, מבנה הכנסות, תמחור מוצרים, תזרים מזומנים, יעילות תפעולית, מדיניות המלאי והמבנה הארגוני.
  • אפיון מקור הרווח ומנועי הצמיחה של החברה על מנת להפנות משאבים ניהוליים מתאימים שיאפשרו קידום והנעה קדימה.
  • בניית תכנית פעולה אסטרטגית: הגדרת סדרת הפעולות הנדרשות הכוללת סדרי עדיפות ולוחות זמנים לביצוע.
  • יישום פעולות – בשלב זה חברת דעת פיננסים מעניקה סיוע שוטף בהטמעת הפעולות הנדרשות למעבר מוצלח ממצב של תקיעות כלכלית למצב של צמיחה.